Wyświetl większą mapę

Inne osiągnięcia

Studia podyplomowe prowadzone w Katedrze:

Rachunkowość

Rachunkowość zarządcza i controlling

Rachunkowość międzynarodowa/International Accounting.

Prowadzenie zajęć z przedmiotu Economics w ramach IX Curso i Negocios Internacionales dla studentów meksykańskich z El Instituto Tecnologico y de Estudios Superiores de Monterrey, Campus Cindad Juarez.

Przy Katedrze działają trzy studenckie koła naukowe:

Audytor (opiekun: dr hab. inż. Bogusława Bek-Gaik)

Integracja europejska (opiekun: dr hab. Leszek Preisner, prof. AGH)

Makler (opiekun: dr inż. Stanisław Urbański).

Osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne pracowników Katedry:

Ukazała się nowa książka dr inż. Mariusza Treli: „Internalizacja kosztów zewnętrznych transportu drogowego w Polsce”, seria Rozprawy Doktorskie - monografia, Wydawnictwa AGH, Kraków 2014.

Ukazała się nowa książka: „Determinanty efektywności i skuteczności procesu zarządzania projektami w wybranych obszarach gospodarki", której współautorami są m.in. Tadeusz Pindór, Krzysztof Posłuszny i Leszek Preisner, Wydawnictwa AGH, Kraków 2014.

W dniu 13 grudnia 2013 roku w ramach konkursu Ministra Infrastruktury i Rozwoju na najlepszą pracę habilitacyjną, doktorską, magisterską i inżynierską z dziedziny TRANSPORT dr inż. Mariusz Trela otrzymał wyróżnienie za pracę doktorską: Ekonomiczne instrumenty systemu internalizacji kosztów zewnętrznych wynikających z eksploatacji środków transportu drogowego w Polsce.

W dniu 28 listopada 2013 roku Rada Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH podjęła uchwałę o nadaniu dr inż. Tadeuszowi Pindórowi stopnia naukowego doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych, dyscyplinie górnictwo i geologia inżynierska, specjalność organizacja i ekonomika w górnictwie.

Ukazała się nowa książka dr Justyny Dyduch: „Handel uprawnieniami do emisji zanieczyszczeń powietrza”, Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, Warszawa 2013.